Zamawiam panele na podczerwień w zamian za koleżankę

Zamawiam panele na podczerwień w zamian za koleżankę

Jestem zatrudniona w sklepie i dzisiaj dostałam od szefa zlecenie. Nie ma koleżanki, która jest odpowiedzialna za zamawianie materiałów. Sklep oferuje klientom najlepsze i najbardziej nowoczesne ogrzewanie, które jest dostępne na naszym rynku.

Panele na podczerwień dla klientów

panele na podczerwieńWiele jest takich sklepów w naszej okolicy. Na początku nasz sklep nie miał wielu klientów ale z czasem coraz więcej osób przekonuje się do tej technologii. Sporo pieniędzy szef włożył w reklamę i wszelkiego rodzaju ulotki i katalogi. Zatrudnił też przedstawicieli handlowych, którzy jeżdżą po klientach i sprzedają panele na podczerwień. Koleżanka, która jest odpowiedzialna za zamawiane ma grypę jelitową i nie przyszła dzisiaj do pracy niestety nie zrobiła wcześniej zamówienie i ja muszę się tym zająć. Siedzę razem z Moniką w pokoju ale nigdy nie przekazywała mi informacji gdzie zamawia grzejniki na podczerwień. Musiałam zostawić dzisiaj moje obowiązki żeby całkowicie skupić się na zamówieniu. Przejrzałam na początek sporo faktur, żeby wiedzieć od jakich firm dzwonić. Panele grzewcze na podczerwień były zamawiane od dostawcy z Warszawy. Udało mi się ustalić to z dokumentów, które znalazłam. Muszę przyznać, że Monika w papierach miała naprawdę porządek i to mi znacznie ułatwiło dzisiaj pracę. Grzejniki łazienkowe dekoracyjne Monika zawsze zamawiała z Tarnowa. Postanowiłam zadzwonić w te dwa miejsca, żeby sprawdzić czy cena za panele na podczerwień nie uległa zmianie . Chciałam jak najlepiej wykonać zadanie od szefa. Planowałam w tym tygodniu iść do niego po podwyżkę.

Jeśli dobrze wykonam zamówienie to będę miała możliwość powiedzenia o tym i przyda mi się to do negocjowania warunków jeśli chodzi o podwyżkę. Udało m się zamówić wszystkie towary o które poprosił mnie mój przełożony.

Więcej na stronie http://www.stimtalux.com