Wyrobienie pieczątki w Krakowie

Wyrobienie pieczątki w Krakowie

  • Post author:
  • Post category:Usługi

Prowadząc firmę, musimy posiadać swoją pieczątkę, gdyż jest ona niezbędna przy załatwianiu wielu spraw urzędowych i handlowych. Możemy ją wyrobić w wielu miejscach i umieścić na niej dowolne informacje charakteryzujące naszą firmę.

Co musi się znaleźć na pieczątce?

pieczątki firmowe w KrakowiePieczątka jest pewnego rodzaju znakiem rozpoznawczym danej firmy i czasem nawet zastępuje podpis. Istnieje wiele rodzajów pieczątek wykorzystywanych przez rożne instytucje, które pełnią odmienne funkcje. Jednak pieczątki firmowe w Krakowie muszą posiadać nazwę firmy, adres i najczęściej dane kontaktowe. W mieście królów możemy spotkać punty zajmujące się tylko produkowaniem pieczątek, ale najczęściej są to drukarnie, punkty ksero, czy sklepy papiernicze, które jako dodatkową usługę, wykonują pieczątki. Mamy do wyboru pieczątki automatyczne, ręczne i kieszonkowe. Zlecając usługę wykonania pieczątki, najpierw grafik musi wykonać dla nas projekt stempla do akceptacji i dopiero potem zostanie on wykonany i umieszczony w wybranym modelu pieczątki. Większość pieczątek posiada w środku małe szufladki z gąbką nasączoną tuszem, aby nie trzeba było jej ręcznie nasączać jak to kiedyś miało miejsce. W pieczątkach firmowych bardzo ważny jest dobór tuszu, który nie będzie się rozmazywał i szybko sechł. Możemy wybrać tusz w jednym z wielu kolorów, ale do takich modeli najlepsze są klasyczne czarne, albo niebieskie. Każda pieczątka posiada dopasowaną pokrywkę zabezpieczającą przed niekontrolowanym otwarciem i zabrudzeniem.

Większość przedsiębiorców posiada jedną pieczątkę firmową, a drugą imienną. Wykonanie takiego zlecenia trwa najczęściej jeden dzień, choć często w Krakowie wykonanie pieczątki odbywa się na miejscu przy klienci, ponieważ sklep posiada profesjonalny sklep do wytwarzania stempli.