Wykonałem dla klienta oprogramowanie

Wykonałem dla klienta oprogramowanie

Sądziłem, że samodzielne prowadzenie działalności będzie trudniejsze. W rzeczywistości okazało się, że zdecydowanie jest łatwiej a ja sobie radziłem doskonale. Sam decydowałem jakie zlecenia przyjmować i wszystko miałem pod ścisłą kontrolą.

Oprogramowanie dla nowego hotelu

oprogramowania na zamówienieZgłaszali się do mnie różni klienci, którzy mieli różne wymagania. Tworzyłem programy także dla osób prywatnych i z każdym współpracowało mi się na prawdę świetnie. Z łatwością wyłapywałem potrzeby klientów i przez to byłem ceniony w swoim fachu. Wykonywałem oprogramowania na zamówienie i byłem w stanie zrobić wszystko. Posiadałem odpowiednie wykształcenie i przede wszystkim doświadczenie. Niedawno zgłosił się do mnie człowiek, który otworzył sieć hoteli w naszym kraju. Były to małe hotele robotnicze i poprosił mnie o stworzenie oprogramowania, które byłoby wspólne dla wszystkich placówek. Zapytałem o jego wymagania i już wiedziałem czego mu trzeba. Już kiedyś wykonywałem oprogramowanie dla hotelu i tamten klient był bardzo zadowolony. Wiedziałem przez to, że ten człowiek także doceni moje usługi. Za tworzenie oprogramowania zabrałem się zaraz po tym jak skończyłem projekt dla właściciela hurtowni. Na prezentacji osobiście się pojawił i był zachwycony zmianami, które postanowiłem wdrożyć w ostatnim momencie. Właściciel hoteli robotniczych miał dość spore wymagania co było dla mnie dość zrozumiałe i dlatego postanowiłem bardzo uważnie wszystko realizować. Miałem kilka własnych koncepcji, które zrealizowałem.

Kolejny raz zachwyciłem klienta swoim oprogramowaniem i zgarnąłem niezłą sumę pieniędzy. Postanowiłem kupić sobie dom za gotówkę, ponieważ uzbierałem już odpowiednią sumę pieniędzy. Samochód zmienię sobie w przyszłym roku jak będę miał wolne środki.

Close Menu