Weekend z przyjaciółkami na Mazurach

Weekend z przyjaciółkami na Mazurach

Moja przyjaciółka Żaneta skończyła w tym roku czterdziestkę. Jej urodziny świętowałyśmy wyjątkowo – na Mazurach w bardzo luksusowych warunkach. Jest ona najstarsza z naszej grupki i chciałyśmy żeby jej urodziny były inne niż zwykłe. I zdecydowanie nam się to udało.

Mazury oferują bardzo luksusowe apartamenty

ładne luksusowe apartamenty na mazurachJa odpowiadałam za znalezienie dla nas noclegu. Byłam w szoku, bo ładne luksusowe apartamenty na Mazurach to nie jest żadna rzadkość, tylko można powiedzieć, że standard. Apartamentów to wynajęcia było dużo ale większa część z nich niestety była już zajęta w terminie, który nas interesował. Jako, że było nas cztery to szukałyśmy dwóch dwuosobowych apartamentów w tym samym hotelu, co trochę utrudniało zadanie. Ale na szczęście w końcu znalazłyśmy bardzo fajny hotel z luksusowymi pokojami na pasujący nam wszystkim termin w lipcu. Wybrałyśmy hotel w Giżycku, położony blisko centrum, tak by mieć blisko do różnych sklepów oraz restauracji. W hotelu spodobało mi się to, że mimo, że był tak blisko centrum to panował w nim spokój i w ogóle nigdzie nie było słychać hałasów. Kolejną wielką zaletą tego hotelu było to, że do plaży nie było daleko i dojście tam zajmowało nam kilka minut. Plaża była bardzo fajna, a woda w jeziorze była dość czysta, co bardzo mi się podobało. W hotelu był też oczywiście basen ale szczerze mówiąc skorzystałyśmy z niego tylko raz. Bardziej przyciągała nas sauna oraz zabiegi spa.

Hotel, w którym się znalazłyśmy spełnił nasze wszystkie oczekiwania. Bardzo podobało mi się to, że wyposażenie hotelu oraz naszych pokoi było naprawdę luksusowe i mogłam poczuć się jak księżniczka. Poziom usług też był na wysokim poziomie i żadna z nas nie miała żadnych zastrzeżeń. Hotel miał swoją restaurację, w której jedzenie było bardzo smaczne.

Close Menu