Teczki firmowe – jako forma reklamy

Teczki firmowe – jako forma reklamy

Teczki firmowe są tego typu produktem, który w znacznej ilości powinien znajdować się w każdej firmie. Same teczki nie są drogie, jest to koszt często rzędu kilkunastu groszy za sztukę (w zakupie hurtowym). Jest to więc doskonały produkt, który można wykorzystać w reklamie. Wystarczy odpowiedni nadruk.

Teczka firmowa z reklamowym nadrukiem

druk teczek firmowychReklamowanie firmy na tekturowych teczkach może być bardzo dobrym pomysłem, na zdobycie nowych klientów, oraz zainteresowanie środowiska biznesowego naszymi usługami, czy też towarami. Taki druk teczek firmowych można zamówić w odpowiednich drukarniach, uprzednio składając do nich projekt naszej reklamy. Teczki są najczęściej produkowane z materiału tekturowego, który jest tani i ogólnie dostępny. Jeśli np. jesteśmy właścicielem kancelarii prawnej, takie teczki (z danymi firmy takimi jak nazwa, adres, telefon, a także rodzaj usług) mogą być wykorzystywane do pakowania aktów notarialnych, które klienci podpisują w kancelarii. Wychodzą więc oni z taką teczką i jeśli kiedykolwiek potrzebowaliby porady, czy usługi prawnej, mogą skorzystać z zawartych na teczce danych. Nie każdy preferuje poszukiwanie kancelarii w internecie, czy korzystanie z innych dostępnych źródeł reklamy. Często wolimy skorzystać z tego, co już mamy w domu, lub co mają nasi znajomi, czy bliscy. Teczka na dokumenty może być bardzo dobrym pomysłem na reklamę takiej kancelarii, a przy okazji dokumenty są estetycznie zapakowane, a doskonały wizerunek kancelarii – zachowany.

Ale nie tylko kancelarie mają swój „patent” na wykorzystanie druku na teczkach reklamowych. Są one z powodzeniem wykorzystywane w każdej branży na rynku. Zarówno urzędy, szpitale, czy ośrodki użyteczności publicznej powinny zainteresować się taką formą przekazu.  

Close Menu