Postaw plac zabaw przy domu

Postaw plac zabaw przy domu

 

Budowę domu skończyliśmy pod koniec roku, więc ten temat nie zajmował nas przez kilka miesięcy. Aż przyszła wiosna. Dzień coraz dłuższy, słońca coraz więcej, chęci do zabawy na dworze rosną. A do placu zabaw daleko.

Jeśli plac zabaw, to z atestem

przydomowe place zabaw z atestemTaki jest urok mieszkania z dala od centrum. Okej, może to nie koniec świata, ale fakt, że do rozrywek trochę daleko, przynajmniej w kontekście spaceru. Dlatego nie mieliśmy wyjścia i zaczęliśmy się zastanawiać nad kupnem huśtawki bądź zjeżdżalni. W miarę jak poszukiwania odpowiedniego sprzętu stawały się coraz głębsze i trwały coraz dłużej, stało się jasne, iż lepiej będzie kupić cały zestaw urządzeń do zabawy. Sama huśtawka lub zjeżdżalnia szybko może się znudzić, to po pierwsze. Po drugie, na pojedynczej huśtawce trudno się bawić z dwójką dzieciaków. A więc decyzja – szukamy małego placu zabaw. Wybór był spory, a to oznaczało kłopoty. Trudno było się bowiem zdecydować, co kupić. Urządzenia drewniane czy metalowe, wiele kolorów czy może jeden, barwy krzykliwe czy raczej stonowane. Okej, ta ostatnia kwestia akurat nie stanowiła problemu, bo szukaliśmy czegoś w spokojnych kolorach. Pozostałe kwestie także w końcu zeszły na drugi plan. Najważniejsze było bowiem, by szukać w kategorii: przydomowe place zabaw z atestem. Zależało nam na certyfikacie, bo gwarantował on, że urządzenia są wykonane z nieszkodliwych materiałów oraz że są trwałe, a to przecież istotne, ponieważ plac zabaw znajduje się na dworze. Działa więc na niego zarówno słońce, jak i opady czy mróz. Dobrze, by ze względu na warunki nie uległ zniszczeniu.

Ostatecznie zdecydowaliśmy się na metalowe urządzenia, choć zdaję sobie sprawę, że drewniane także dobrze spełniają swoją rolę. Najważniejsze, iż sprzęt ma odpowiednie atesty i gwarancję. Bezpieczeństwo było bowiem dla nas najważniejsze. A zabawa? Przednia, każdego dnia.

 

Close Menu