Pokaz fajerwerków na imprezie weselnej

Pokaz fajerwerków na imprezie weselnej

Wszyscy młodzi ludzie, którzy biorą ślub pragną aby ceremonia jaki wesele pozostały w ich oraz gości pamięci na zawsze. Dlatego coraz częściej młoda para organizuje specjalny pokaz fajerwerków, który przygotowywany jest przez wyszkolonych w tej dziedzinie pirotechników. Efekty zazwyczaj dobierane są tak aby były jak najbardziej widowiskowe.

Pokazy fajerwerków na weselu 

udany pokaz fajerwerków na weseluTego typu urozmaicenie organizowane są coraz częściej. Jest to nie lada atrakcja nie tylko dla Państwa Młodych, ale też dla wszystkich przybyłych gości. Recepta na udany pokaz fajerwerków na weselu to przede wszystkim przeróżne efekty świetlne wystrzeliwane w niebo w formie specjalnie przygotowanych ładunków nazywanych szelkami bądź bombami cylindrycznymi. Ładunki te umieszczanie są w specjalnej rurze a ich zapłon jest inicjowany radiowo bądź elektrycznie przy użyciu specjalnych urządzeń i spłonek. Drugim często wykorzystywanym sposobem są powszechnie występujące wyrzutnie o różnych kalibrach o czasach trwania efektów. Baterie takie są zazwyczaj łączone różnego rodzaju lontami szybkimi oraz wolnymi. Odpalanie wszystkich wyrzutni następuje w momencie podpalania głównego lontu inicjującego pierwszą wyrzutnię. Przygotowanie takiego przedstawienia wymaga znajomości tematu oraz wyglądu efektów zastosowanych w pokazie. Najlepiej, żeby pracą tą zajęli się profesjonaliści, którzy posiadają gruntowną wiedzę na temat pirotechniki, która będzie wykorzystywana. Podczas pokazu nie należy stać w odległości przynajmniej dziesięciu metrów od pola startowego ładunków. 

Fajerwerki stają się coraz bardziej powszechne a co za tym idzie będą spotykane bardzo często na różnych imprezach rodzinnych. Podstawową wyrzutnię może kupić każda osoba która ukończyła osiemnasty rok życia. Aby odpalić taką wyrzutnie wystarczy podpalić lont główny i oddalić się na zalecaną odległość. 

Close Menu