Podkład do zadań specjalnych!

Podkład do zadań specjalnych!

Odkąd pamiętam zawsze miałam problem z doborem odpowiedniego podkładu. Nie tylko pod względem jego odcienia, ale także i konsystencji. Pomimo wielu prób nie potrafiłam też odpowiednio rozprowadzić go pod twarzy. W końcu jednak trafiłam na taki rodzaj podkładu, który idealnie dopasował się do moich potrzeb.

Rewelacyjny podkład dopasowujący się do skóry

podkłady dopasowujące się do skóryJestem z natury bardzo blada i w dodatku uczulona na słońce, dlatego nigdy się nie opalam. Mój odcień skóry nigdy nie sprawiał mi problemu dopóki nie zaczęłam się malować. Wówczas zauważyłam, że jest bardzo mało podkładów które byłyby dostosowane do bladej cery, a jednocześnie nie posiadały w sobie różowego pigmentu. Zawsze trafiałam albo na zbyt ciemny fluid, albo taki który robił ze mnie świnkę. Dopiero po wielu latach odkryłam podkłady dopasowujące się do skóry i to właśnie one skradły moje serce. Nakładam je słynną gąbeczką delikatnie wklepując produkt w swoją cerę, aby jeszcze bardziej zoptymalizować jego działanie. Efektem jest idealne krycie wszelkich niedoskonałości, a także przepięknie wyrównany koloryt jednocześnie bez efektu maski! Podkład doskonale wtapia się w moją skórę sprawiając, że kolor zarówno dekoltu, szyi jak i twarzy jest identyczny. Sprawia to, że jednocześnie podkład staje się na dobrą sprawę całkowicie niewidoczny! Co więcej, odkąd używam tego typu podkładów, zniknął problem plam pojawiających się na twarzy po kilku godzinach. Nie mam również najmniejszych trudności z utrzymaniem trwałego makijażu przez cały dzień.

Teraz już rozumiem dlaczego makijażystki tak często mówią o tym, że bez dobrej jakości podkładu możemy zapomnieć o udanym makijażu. Tylko dobrze dostosowany do naszych potrzeb podkład sprawi, że nasza cera będzie wyglądała rewelacyjnie, a makijaż będzie utrzymywał się na niej przez cały dzień. Mało kto o tym wie, ale już sam podkład może stanowić idealną bazę pod całą resztę makijażu.

Close Menu