Po otwarciu firmy odbyłem szkolenie bhp

Po otwarciu firmy odbyłem szkolenie bhp

Swego czasu pracowałem w firmie produkcyjnej i wiele się tam nauczyłem. Zatrudniony zostałem jako młody chłopak bez żadnego doświadczenia, ale pracodawca postanowił dać mi szansę, za co byłem mu wdzięczny. Po kilku latach postanowiłem pójść własną drogą. 

Uczestnictwo w profesjonalnym szkoleniu bhp 

szkolenia bhp dla pracodawców rzeszówZdecydowałem się na otwarcie własnego przedsiębiorstwa, ponieważ planowałem to już od jakiegoś czasu. Miałem jasno sprecyzowany plan, którego zamierzałem się ściśle trzymać. Zaraz po zarejestrowaniu firmy ubiegałem się o dofinansowanie na zakup urządzeń i maszyn, które były mi niezbędne do prowadzenia własnej działalności. Pewnego dnia skontaktował się ze mną człowiek, który poinformował mnie, że organizuje szkolenia bhp dla pracodawców rzeszów i pytał czy byłem zainteresowany. Od razu to szkolenie wydało mi się niezbędne w pracy, ponieważ nie znałem dokładnie zasad bezpieczeństwa a musiałem przecież wiedzieć jak radzić sobie w różnych sytuacjach. Zapisałem się na to szkolenie i odbywało się ono już następnego dnia. Cieszyłem się, że ten człowiek do mnie zadzwonił, bo zupełnie zapomniałem o konieczności wykonania takiego szkolenia. Na szkoleniu było wielu przedsiębiorców takich jak ja, którzy zaczynali swoją przygodę z własnym przedsiębiorstwem. Osoba, która prowadziła szkolenie bhp była bardzo profesjonalna i poruszyła wszystkie istotne kwestie. Szkolenie trwało trzy dni i zakończyło się testem, który napisałem bez żadnego problemu. Byłem ostatecznie gotowy to działania.

Otwarcie własnej firmy wyszło mi na dobre, ponieważ od samego początku doskonale sobie radziłem. Zatrudniałem na początku kilka osób, które posiadały niezbędne doświadczenie i doskonale się z nimi dogadywałem. Z czasem na pewno rozwinę swoje przedsiębiorstwo.

Close Menu