Ogrodzenia żaluzjowe do nowego domu

Ogrodzenia żaluzjowe do nowego domu

No, domek na wsi prawie już zakończony. Pozostał mi jeden element, zanim wrócę do Warszawy. A mianowicie ogrodzenia wokół posesji. Muszę przyznać, że nie miałam pojęcia jak wiele jest rodzajów, te ogrodzenia po nocach mnie się śnią.

Koleżanka poleca mi ogrodzenia żaluzjowe

ogrodzenia żaluzjoweNa początku myślałam, że zamówię ogrodzenia metalowe, ale albo były to jakieś pręty wysokie, ostro zakończone, a to mi się dobrze z wieloma filmami źle kojarzyło. Były ogrodzenia metalowe pięknie zdobione, ale jeszcze nie oszalałam, aby tyle na ogrodzenia tyle wydawać. Ogrodzenia metalowe w takim razie odpadły. Z drugiej strony te proste ogrodzenia panelowe też mnie do końca nie satysfakcjonowały, też szukałam czegoś innego. Ja wiem, że ogrodzenia panelowe to klasyk, ale choćby z tego powodu, że mam doga niemieckiego, nie mogę mieć niskiego płotu. Dlatego i tutaj ogrodzenia panelowe, musiały poczekać na ławce rezerwowych. Zastanawiałam się jak by wyglądały ogrodzenia palisadowe wokół mojego małego domeczku, ale one właśnie zatrzasnęłyby go we własnym cieniu. Nie można mieć wszystkiego, a wiem, ale te ogrodzenia palisadowe, te które widziałam, to wszystko przysłonią od razu. Może znacie jakieś przykłady, gdzie ogrodzenia palisadowe są niskie, zgrabne i będą pasowały do mojej małej ucieczki od zgiełku Warszawy. Moja koleżanka polecała mi te soldine ogrodzenia żaluzjowe, ale te też mają coś w sobie, czego do końca nie rozumiem. Niby wszystko gra, te ogrodzenia żaluzjowe notabene są ostatnio bardzo popularne. Jedak ja się szalenie waham nad tym jak będą wyglądały ogrodzenia palisadowe wokół mojej najmniejszej ojczyzny.

Same powiedzcie, pomóżcie w wyborze. Od razu mówię, że ogrodzenia metalowe są piękne, ale nie dla mojej posesji. Czekam na podpowiedzi! Może znacie stąd jakiegoś przystojnego projektantka?

Następny wpisRead more articles