Nowy wokalista w zespole muzycznym

Nowy wokalista w zespole muzycznym

W zespole byłem perkusistą i z chłopakami zawsze świetnie się dogadywałem. Graliśmy muzykę alternatywną i często koncertowaliśmy w pubach czy klubach. Ludzie lubili naszą muzykę. Nasz wokalista postanowił opuścić zespół i wyjechał za granicę do swojej nowej dziewczyny.

Znalezienie idealnego wokalisty do zespołu muzycznego

zespół muzyczny wrocławDoszło do sytuacji, że nasz zespół muzyczny wrocław na kilka tygodni przed najważniejszym koncertem został bez wokalisty. Żaden z członków zespołu nie miał zdolności wokalnych i musieliśmy szybko kogoś znaleźć. Adrian, basista wrzucił ogłoszenie do internetu, że nasz zespół szuka wokalisty. Potrzebowaliśmy męskiego i mocnego głosu, dlatego też zaznaczył, że szukamy tylko mężczyzn. Zgłosiło się ponad pięćdziesiąt osób i Adrian osobiście przesłuchiwał każdego. Ja w międzyczasie z pozostałymi chłopakami z zespołu ćwiczyliśmy przed koncertem. Od niego zależało dużo. Między innymi mieliśmy podpisać kontrakt z wytwórnią muzyczną a taka sytuacja trafiła nam się pierwszy raz w życiu. Adrian po kilku dniach odsłuchów zdecydował się na chłopaka, który wbrew drobnej postury dysponował mocnym i bardzo męskim głosem. Pięknie śpiewał i nawet jeden z naszych kawałków zaśpiewał doskonale. Zaprosiliśmy go do naszego zespołu i mogliśmy ćwiczyć już z wokalistą. Wszystkie kawałki brzmiały świetnie i wiedziałem już, że byliśmy gotowi na ten koncert. W dniu wyjazdu zapakowaliśmy do samochodu sprzęt muzyczny. Nasz zespół był gotowy na podbój rynku muzycznego.

Na koncercie nasz zespół muzyczny dał z siebie wszystko i przedstawiciel wytwórni muzycznej był zachwycony. Wiedziałem już, że czekał mnie wspaniały okres w życiu, który wiązał się ze sławą. Byłem na nią gotowy, bo od dawna marzyłem o tym, żeby zaistnieć w świecie muzyki.

Close Menu