Nietypowe lampy ozdobą pokoju

Nietypowe lampy ozdobą pokoju

Jestem w trakcie realizacji swojego największego życiowego marzenia. Od dziecka marzyłam bowiem o prowadzeniu własnego hotelu. Udało mi się jakiś czas temu kupić piękny budynek nad morzem, z którego stworzyliśmy wraz z mężem elegancki i nowoczesny pensjonat. Właśnie jesteśmy w trakcie wykańczania wnętrz i niedługo przyjmiemy pierwszych gości. 

Ozdobne lampy stołowe do hotelu

lampy stołowe zuma lineChyba nigdy nie byłam tak podekscytowana, jak na przestrzeni ostatniego roku. Jestem bowiem w trakcie realizacji mojego największego życiowego celu, a było nim prowadzenie własnego hotelu. Kilka lat z mężem kupiliśmy piękny budynek nad morzem, z którego właśnie tworzymy urokliwy pensjonat. W jego wnętrzach chciałam połączyć nowoczesność z elegancją. Udało się. Teraz jestem na etapie wykańczania wnętrz pokoi z pomocą wstawiania do nich różnego rodzaju dodatków. Jednym z dekoracyjnych elementów w każdym pokoju będą lampy stołowe zuma line, która bardzo przypadły mi do gustu. Są to bardzo dekoracyjne lampy o nowoczesnym designie, które idealnie komponują się eleganckimi pomieszczeniami. Ich nietypowy wygląd przykuwa uwagę i nadaje niepowtarzalnego charakteru danemu wnętrzu. Zależało mi na tym, żeby takie lampy znalazły się w każdym pokoju po obu stronach łóżka. Poza pokojami gościnnymi, zakupiłam też lampy stołowe do restauracji oraz do recepcji. Mimo tego, że różnią się między sobą designem, są stworzone w jednym stylu i tworzą spójną całość w każdym wnętrzu. 

Jestem właśnie na etapie wykańczania mojego hotelu, którego drzwi otworzymy dla gości za niecały miesiąc. Na ten moment zajęłam się dekorowaniem wnętrz. Bardzo spodobały mi się nowoczesne lampy stołowe, których zakupiłam sporo sztuk. Znalazły się on w pokojach gościnnych oraz w innych pomieszczeniach dla gości. 

Close Menu