Najlepsza pościel dla chłopca

Najlepsza pościel dla chłopca

 

Lubię robić zakupy, ale raczej ubraniowe. Nie przepadam za kupowaniem rzeczy do domu, szczególnie jeżeli ma to być coś do pokoju mojego syna albo córki. Ostatnio jednak musiałam kupić parę rzeczy do domu i zakupy były całkiem udane. Udało mi się znaleźć świetne poduszki do salonu i kilka ozdób. W planach miałam też kupno nowej pościli do pokoju syna, którego zabrałam ze sobą.

Pościele z Real Madryt mają ładny dizajn

pościel real madrytNa zakupach pozwoliłam oczywiście synowi wybrać samemu pościel jaka mu się podoba. Wcale nie zdziwiło mnie to, że syn wybrał pościel Real Madryt i nic innego nie wpadło mu w oko w sklepie. Jest on wielkim fanem tej drużyny piłkarskiej ma już kilka przedmiotów związanych z Realem Madryt. Ostatnio wybrał sobie plecak z motywem Real Madrytu do szkoły i ma też oczywiście zdjęcia tej drużyny na ścianie. Przyznam, że nawet spodobała mi się ta pościel, bo jej dizajn był naprawdę ładny. Najczęściej tego typu pościele mają bardzo dużo kolorów i wielkie grafiki na całą poszewkę, a ta taka nie była. Ogólnie inne pościele z motywem tego klubu były naprawdę ładne i podobał mi się ich dizajn. Podobały mi się też te biało-niebieskie kolory, bo wiedziałam, że będą pasować do tego jak urządzony jest pokój mojego syna. Z tego co powiedział mi syn dużo z jego kolegów ma pościele z ulubionymi postaciami albo drużynami, więc teraz już wiem, że jak następnym razem będę kupować mu coś do pokoju to wybiorę jakiś gadżet z jego ulubioną drużyną.

Nowa pościel w pokoju syna prezentuje się naprawdę dobrze. Jej dizajn jest naprawdę ładny ale podoba mi się też to, że jest ona bardzo komfortowa i miękka, a jednocześnie jest to solidny produkt. Mimo częstego prania nic się z nią nie dzieje i nadal wygląda bardzo dobrze. Jestem w szoku, że jest to pościel tak dobrej jakości, bo nie była ona droga.

 

Close Menu