Lepiej nie zwlekać z zapisem do kosmetyczki

Lepiej nie zwlekać z zapisem do kosmetyczki

Moja siostra zawsze była mi bardzo bliska. Gdy przeprowadziła się do Szczecina tęskniłam już w dniu jej wyprowadzki. Tam jednak poznała swojego narzeczonego, znalazła pracę, a potem zaplanowała swój ślub. Poprosiła mnie, bym przyjechała kilka dni przed tym ważnym wydarzeniem i spędziła z nią trochę czasu.

Gdzie są dobre salony kosmetyczne w Szczecinie?

salon kosmetyczny szczecinWzięłam w pracy wolne i postanowiłam być u niej prawie tydzień. Miałam spakować tylko sukienkę, a całą resztę załatwić w Szczecinie. Już pierwszego dnia powiedziałam, że będzie mi potrzebna kosmetyczka, a nie znam tu żadnego dobrego salonu. Za późno się zorientowałam, bo siostra mogła mnie umówić do tej, do której sama była umówiona. Niestety nie było już takiej możliwości i trzeba było poszukać innego salonu. Potrzebowałam makijażu na ślub i na poprawiny, makijażu na wieczór panieński i już chciałam też zrobić hybrydę. Kolejna rzeczą był fryzjer, ale to udało mi się załatwić od ręki. Nie znałam Szczecina, moja siostra też, więc nie mogła mi nic polecić. Jedyny salon kosmetyczny jaki odwiedzała był ten do którego była umówiona. Postanowiłam nie zwlekać i od razu zająć się tą kwestią. Zrobiłam najprostszą rzecz, czyli wzięłam telefon i wyszukałam w googlach salon kosmetyczny szczecin. Popatrzyłam na mapę i wybrałam kilka lokalizacji w „naszej” części miasta. Potem wsiadłyśmy w samochód i pojechałyśmy do salonów pytać o wolne terminy. Szczególnie do jednego chciałam się umówić i liczyłam, że panie przyjmą mnie na makijaż.

Jakimś cudem udało mi się zapisać na sobotę, w miejscu, w którym chciałam. Od razu zapisując się zrobiłyśmy sobie z siostrą maseczki i pedicure. Na następny dzień umówiłam się na makijaż, bo wtedy też miałam mieć robioną próbną fryzurę. Spędziłam wtedy całe te dnie z moją siostrą. Był to wspaniały czas dla nas obydwu.

Close Menu