Którą drukarkę etykiet wybrać?

Którą drukarkę etykiet wybrać?

W wielu firmach potrzebna jest drukarka, która umożliwia drukowanie etykiet, a także kodów kreskowych. Jest ona nam niezbędna, zwłaszcza gdy prowadzimy firmę, która zajmuje się sprzedażą lub produkcją różnego rodzaju towarów. Zanim jednak zdecydujemy się na wybór odpowiedniej drukarki powinniśmy zapoznać się z wieloma parametrami i kłaść nacisk przede wszystkim na wydajność oraz jakość wydruku.

Jakie są rodzaje drukarek do etykiet?

drukarka etykiet zebraNa rynku znajdziemy wiele urządzeń, które pomogą nam drukować etykiety czy też kody kreskowe. Musimy na początek zdecydować się czy ma to być drukarka, która będzie stała w jednym określonym miejscu, czy też może ma to być mniejsza drukarka przenośna. Jeżeli chcemy drukarkę na stałe w jednym miejscu to dobrze jest wybrać to o dużych gabarytach. Natomiast jeżeli drukarka ma być przenoszona w wiele miejsc to powinniśmy zdecydować się na mniejszą mobilną drukarkę do kodów. Wydajność jest najważniejszym czynnikiem, gdy interesuje nas drukarka etykiet Zebra. Jest to drukarka, która przeznaczona jest do drukowania małej i średniej ilości etykiet zawierających kody kreskowe towaru. Drukarki przemysłowe zebra umożliwiają nam druk bardzo dużej ilości etykiet z dużą szybkością i są najczęściej wykorzystywane przy znakowaniu produktów na produkcji. Najczęściej używa się ich w wydrukach zbiorczych oraz transportowych, a także w magazynach. Za pomocą drukarki Zebra wydrukujemy etykiety specjalne oraz odporne na zabrudzenia chemiczne i mechaniczne.

Drukarki do etykiet wykorzystywane są zarówno przez duże przedsiębiorstwa, ale także przez średnie i małe firmy. Modele tych drukarek nie należą do najtańszych, ale zdecydowanie lepiej zapłacić więcej za drukarkę promocje drukowała szybko i w wysokiej jakości. Dodatkowo warto wykupić usługę serwisowania, aby w przypadku jakichkolwiek awarii moc szybko usunąć usterki.

Close Menu