Ile kosztuje ozonowanie mieszkania?

Ile kosztuje ozonowanie mieszkania?

Musimy mieć na względzie, że standardowe sprzątanie z użyciem mopa, odkurzacza i detergentów, daje tylko powierzchowne rezultaty. Bowiem wszystkie mikroorganizmy, obecne w powietrzu, w naszych szafach, pościeli i zakamarkach, ciągle żyją. 

Kto w Warszawie ozonuje mieszkania? 

ozonowanie mieszkania warszawaMetoda na bezpieczne odkażanie mieszkań jest obecnie tylko jedna – jest nią ozonowanie. To zabieg polegający na użycia specjalnego urządzenia – generatora ozonu, który wytwarza ten gaz w bardzo dużym stężeniu. Z racji tego, że ozonatory są małe, nie jest konieczne zakładanie specjalnych instalacji, ani nie ma potrzeby sterowania nim z komputera – to urządzenie w pełni manualne. Jednak do ich obsługi potrzebne są osoby wykwalifikowane i przeszkolone do ich używania. Ozonowanie eliminuje wszelkie mikroorganizmy i mikrozagrożenia, takie jak alergeny, bakterie, wirusy, grzyby, pleśnie, cząsteczki smogu, czy roztocza kurzu domowego. Jednak na tym nie koniec zalet tej metody. Bowiem eliminuje ona również wszelkie, niepożądane zapachy, szczególnie te odzwierzęce i mające swoje źródło w wyrobach tytoniowych. Gdy zainteresowało nas ozonowanie mieszkania Warszawa jest miejscem, gdzie znajdziemy wiele firm, świadczących tego rodzaju usługi. Warto się do nich zwrócić ponieważ dysponują nie tylko najlepszym sprzętem, ale przede wszystkim przeszkolonymi kadrami, dzięki którym zlecenia są realizowane rzetelnie i profesjonalnie. Koszt ozonowania to najczęściej granica miedzy sto pięćdziesiąt, a dwieście złotych. 

Kto chce mieć mieszkanie wolne od wszelkiego rodzaju zagrożeń, które pozostają niewidoczne dla naszych oczu, powinien głęboko się zastanowić nad skorzystaniem z ozonowania. To również doskonałe rozwiązanie dla alergików, uczulonych na kurz i różnego rodzaju pyłki.

Close Menu