Grawer – pomysł na trwały i piękny prezent

Grawer – pomysł na trwały i piękny prezent

Wykonywanie pamiątkowych grawerów na przedmiotach pamiątkowych takich jak pióra wieczne czy wyroby jubilerskie z każdym rokiem zyskuje na popularności. Dzięki możliwości personalizacji mamy szansę stworzyć coś wyjątkowego i niepowtarzalnego, dlatego bardzo często np. pary decydują się na wykonanie graweru na obrączkach. Ponadto technologia grawerowania laserem CO2 znakomicie sprawdza się w obróbce zdobniczej takich materiałów jak skóra, plexi, szkło czy ceramika oraz wiele innych.

Perfekcyjny projekt graweru pamiątkowego

grawerowanie laserem co2Decydując się na sprawienie wyjątkowego prezentu bliskiej osobie lub zamawiając eleganckie a za razem trwałe podziękowanie znakomicie sprawdzi się technologia jaką jest grawerowanie laserem CO2, umożliwiająca wykonania projektu na tzw. materiałach miękkich. Podatność na działanie wiązki lasera takich materiałów jak aluminium czy stal sprawia, że wykonany projekt nigdy nie straci pierwotnych właściwości estetycznych. Grawery są niebywale trwałe i niepodatne na działanie czynników zewnętrznych, takich jak np. promienie słoneczne, które mogą powodować wyblaknięcie w przypadku tradycyjnych, papierowych projektów. Cena za wykonanie spersonalizowanego projektu z zastosowaniem technologii grawerowania laserem CO2 może być uzależniona m. in. od materiału, na jakim zdecydujemy się go wykonać, ilości znaków lub stopnia skomplikowania, jeżeli będziemy chcieli uwzględnić również dodatkowy element graficzny.

Zamawiając taką pamiątkę czy prezent dla bliskiej osoby dobrze jest skorzystać z pomocy doświadczonego grafika, który pomoże nam stworzyć niezwykły projekt w pełni komponujący się z danym materiałem. Takie rozwiązanie pozwoli na zachowanie walorów wizualnych oraz estetycznych całości zdobienia i na pewno wywoła uśmiech na twarzy obdarowywanej osoby.

Close Menu