Dzięki bufiastym koszulom w tańcu wyglądamy bajecznie

Dzięki bufiastym koszulom w tańcu wyglądamy bajecznie

W życiu każdej młodej dziewczyny przychodzi moment, gdy w szkole organizowana jest dyskoteka. Taki pierwszy bal warto przeżyć tak, by wszystko było idealnie. Jeśli tylko będziemy mogły mieć odpowiednią koszulę, która będzie doskonale wpasowywała się w wyznaczniki mody, no i jakiś przystojny chłopak zaprosi nas do tańca, na pewno zapamiętamy ten wieczór jako najlepszy w świecie. Oby tylko marzenia się spełniły.

Bufiaste rękawy zawsze pozostają modne

koszula z bufiastymi rękawamiNie trzeba wcale wiele, żeby nasze pierwsze przyjecie, na którym będą tańce, było dokładnie takie, jak byśmy chciały. Najważniejsze jest to, żeby znalazła się w naszej garderobie do tego czasu koszula z bufiastymi rękawami. Bufiaste rękawy na swoim pierwszym balu miała idolka wielu dziewcząt, Anna Shirley z „Ani z Zielonego Wzgórza”. Dziewczyna bardzo marzyła o tym, by mieć taki strój na balu i trudno jej się dziwić. Bufiaste rękawy są po prostu wystrzałowe i jeśli przyjdziemy na szkolne przyjęcie w takim stroju, na pewno wszyscy będą nim zachwyceni. Będziemy mogły liczyć wówczas na to, ze wielu chłopaków będzie chciało z nami tańczyć. Gdy byłam nastolatką, sama chciałam mieć taką koszule i w końcu rodzice kupili ją dla mnie, dzięki czemu byłam szczęśliwa niczym Ania Shirley. Przetańczyłam wtedy całą noc i zachowałam przepiękne wspomnienia. Teraz sama szukam takiego stroju w sklepie internetowym, dla mojej córki Małgosi. Ale będzie miała minę, jak już rozpakuje swój prezent. To będzie niespodzianka.

Tak jak przypuszczałam, Małgosia była zachwycona ze swojej koszuli, którą ostatnio dostała i już wybrała się w niej na wesele mojego brata Tomka. Pięknie wyglądała w tych swoich bufiastych rękawach. Ktoś miał genialny pomysł, kiedy wymyślił taki rodzaj odzienia. Wszystkie kobiety oszalały na jego punkcie. Bufiaste rękawy są piękne i chyba każda z nas chciała takie mieć w dzieciństwie.

Następny wpisRead more articles