Drzwi wewnętrzne zamówione u producenta

Drzwi wewnętrzne zamówione u producenta

Zajmowałem się wykończeniami wnętrz i miałem całkiem sporo zleceń. Ludzie mi ufali, bo zawsze miałem dobre pomysły, które potrafiłem odpowiednio wykorzystać. Koszty zawsze starałem się maksymalnie zniwelować a dla klientów to było sprawą właściwie najważniejszą.

Zamówienie drzwi wewnętrznych z drewna u producenta

producent drzwi wewnętrznych drewnianychMoja starsza siostra odkupiła jakiś czas temu mieszkanie, które było dość zapuszczone. Zamierzała je całkowicie wyremontować, co wiązało się z kosztami. Mieszkanie nabyła jednak w niskiej cenie i była gotowa na wydatki. Poprosiła mnie, żebym znalazł dla niej jakieś solidne i tanie drzwi wewnętrzne do mieszkania a ja zadeklarowałem pomoc ze swojej strony. W końcu posiadałem znajomości i wiedziałem do kogo warto było się odezwać. Naturalnie od razu na myśl przyszedł mi producent drzwi wewnętrznych drewnianych, z którym wielokrotnie miałem okazję współpracować. Najczęściej zamawiałem drzwi właśnie u tego producenta, bo otrzymywałem od niego spore zniżki a drzwi były doskonałej jakości. Wiedziałem, że siostra z tego wyboru będzie zadowolona i od razu jej podsunąłem firmę tego producenta. Pojechałem razem z nią na miejsce, żeby mogła osobiście wybrać sobie drewniane drzwi zewnętrze a fakturę wziąłem na siebie. Dzięki temu doliczony został rabat i siostra za drzwi zapłaciła mniejszą kwotę. Montażem drzwi w mieszkaniu zajął się mój szwagier, który się na tym znał i wykonał wszystko w profesjonalny sposób. Mieszkanie prezentowało się nowocześnie.

Siostra pod koniec wakacji wprowadziła się do swojego nowego mieszkania i urządziła imprezę z tej okazji dla rodziny i znajomych. Poszedłem ze swoją nową dziewczyną, ponieważ zależało mi na tym, żeby moja siostra ją poznała. Liczyłem się z jej zdaniem i było ono dla mnie ważne.

Close Menu