Boho ślub i znaczenie florystyki

Boho ślub i znaczenie florystyki

W organizacji ślubu i przyjęcia weselnego nie można zapomnieć o florystyce, czyli udekorowaniu uroczystości, przybraniu jej w kwiaty. W dekoracjach nic jeszcze dotąd nie przebiło znaczenia żywych kwiatów. To one sprawiają, że przez ich dobór i kompozycję można żonglować tematem, motywem przewodnim ślubu.

Czy z florystyką ślub okaże się piękniejszy?

florystyka ślubna warszawaOdpowiedź brzmi: tak. To właśnie florystyka ślubna warszawa – bo właśnie w samej stolicy mój najważniejszy dzień miał miejsce – sprawiła, że moja uroczystość nabrała prawdziwie Boho stylu. Ten artystyczny, hippisowski styl nabiera ostatnio w siłę, a florystyka jest jego częścią. Z ów florystyką ślubną w warszawie – niedużą kwiaciarnią- uzyskałam w dekoracjach prawdziwą feerię kwiatową. Słoneczniki, irysy, goździki , rumianek, chabry, nagietki, lawenda, wrzosy…i wiele innych. A wszystko to w połączeniu z dużą ilością luźno skomponowanej zieleni sprawiło, że powstał prawdziwie artystyczny, przecudowny i naturalny ale kontrolowany chaos i miks kwiatowy. Jestem w 100% przekonana, że ów efektu nie osiągnie się bez udziału florystki, która zna kwiaty, wie jakie wytrzymają w swej pięknej postaci całą uroczystość, a także doskonale zna trendy modowe, techniki florystyczne. Wspomniana przeze mnie florystyka ślubna z Warszawy kwiatami wymalowała moją salę przyjęć, kościół i ubrała w kwiaty mnie samą. Kolorowe, folklorystyczne wianki we włosach, akcent kwiatowy w stylizacji panny młodej to też efekt działania florystyki.

Polecam korzystanie z bardzo dobrych usług florystycznych. Warto przed dokonaniem wyboru, zapoznać się z ofertą, poprosić o galerię zdjęć wykonanych projektów, swoiste portfolio florystyczne. Decydując się zaś na szalenie modny Boho styl uroczystości ślubnej, florystyka ślubna wręcz obowiązkowo wymagana.