Akumulatorowe pojazdy dziecięce

Akumulatorowe pojazdy dziecięce

Dzieci uwielbiają się bawić i aktywnie spędzać czas. Szybko się nudzą i interesuje je wiele rzeczy naraz. Maluchom trzeba kupować zabawki, które dostarczą im wiele emocji i będą służyły przez dłuższy czas. Najlepsze będą samochody elektryczne.

Jaki samochód elektryczny kupić dziecku?

pojazdy akumulatorowe dla dzieciWybór idealnej zabawki dla dziecka nie jest prosty, gdyż w sklepach zabawkowych jest ich ogromny wybór. Najdziemy także zabawki, które imitują prawdziwe samochody i umożliwiają maluchom poruszanie się nimi. Dzieci kilkuletnie mogą jeździć na rowerkach, hulajnogach, rolkach, czy nawet w samochodzikach. Kiedyś były one jedynie napędzane siłą własnych nóg, ponieważ pod maską znajdowały się pedały, obecnie możemy spotkać pojazdy akumulatorowe dla dzieci. Jazda takim samochodzikiem dla dziecka to niesamowita frajda, gdyż maluch pierwszy raz może czymś kierować samodzielnie bez użycia siły. Wystarczy, że się nauczy nim kierować i każda trasa będzie jego. Obsługa kierownicy nie jest trudna, jedynie dziecko musi zapamiętać, który pedał odpowiada za jazdę do przodu i hamowanie. Maksymalna prędkość jaką może rozwinąć elektryczny pojazd dla dzieci, to około dziesięć kilometrów na godzinę. Jadąc z taką prędkością, z pewnością nic mu się nie stanie, ale dla bezpieczeństwa samochodziki są wyposażone w pasy oraz mają zderzaki wykonane ze specjalnego tworzywa absorbującego siłę uderzenia.  Dzięki zasilaniu akumulatorowemu, pojazd może bez przerwy być używany nawet przez kilka godzin, po których trzeba go naładować.

W sprzedaży znajdują się głównie modele aut w wersji cabrio, czyli bez dachu. Raczej nie ma podziału w kwestii modeli na chłopców i dziewczynki. Jedynie wybór koloru może jasno dawać do zrozumienia, kto będzie jeździł danym pojazdem. Ich ceny zaczynają się już od 500zł.

Następny wpisRead more articles